– OGŁOSZENIA – 2.08.2020 – XVIII Niedziela Zwykła

XVIII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. W Polsce tradycyjnie jest on przeżywany jako miesiąc trzeźwości.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:
    • adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża i spotkanie tej grupy w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Świętej wieczornej
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od 9.00 (po wcześniejszym zgłoszeniu)
  4. W czwartek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W środę kończy się kolejna edycja Kursu Alpha – tym razem w wersji On-line. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim prowadzącym za świadectwo wiary, a uczestnikom za zaangażowanie.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę
    w godz. 16.30-17.30.
  7. Za tydzień taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny
    w Zielonej Górze.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 02.08.2020