-OGŁOSZENIA- 20.01.2019 – II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła

1. W naszej parafii zakończyła się wizyta duszpasterska (kolęda). Dziękujemy wszystkim rodzinom, które nas przyjęły do swoich domów. Kolęda uzupełniająca jest przewidziana na poniedziałek i wtorek (28 i 29.01). Zapisy w zakrystii.

2. Od poniedziałku powraca stały rytm Mszy Świętych w ciągu tygodnia. Eucharystie będą sprawowane codziennie o 18.00, a od środy do soboty także o 8.00.

3. 6 lutego (środa) o godz. 19.00 rozpoczyna się w naszej parafii Kurs Alpha. Jest to cykl 11-u spotkań odbywających się raz w tygodniu, których zadaniem jest odkrycie obecności Boga w swoim życiu bądź odnowienie relacji z Nim. Zapisy w zakrystii.

4. Dziękuję wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu przygotowali opłatek parafialny.

5. Nabożeństwo ekumeniczne na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbędzie się w kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze 25 stycznia o godz. 18.30 (po Mszy św. wieczornej). Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.

7. Od przyszłej niedzieli powracają dotychczasowe godziny otwarcia kawiarenki parafialnej. Będzie ona czynna w niedzielę po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny

9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy

Zielona Góra, 20.01.2019