– OGŁOSZENIA – 22.11.2020 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, Komunia Święta i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego) odmawiając modlitwę: O Jezu, Najsłodszy Odkupicielu Rodzaju Ludzkiego
  2. Dziś również przypada Święto Patronalne ZGWSD Paradyż z siedzibą w Gorzowie Wlkp. Taca przeznaczona jest w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium.
  3. Dziś także święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  4. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, a wraz z nim Adwent.
  5. Od dziś PZ Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Koszt dużej świecy 15zł , małej 6 zł. Zachęcamy do zakupu świec, niech ta symboliczna świeczka zabłyśnie na każdym wigilijnym stole.
  6. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy.
  7. W piątek po Mszy Świetej wieczornej Nabożeństwo Zagubionej Owcy.
  8. Za tydzień po Mszach Świętych można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  9. W związku odwołaniem Bożonarodzeniowej Zbiorki Żywności Parafialny Zespół Caritas prosi parafian o wsparcie w organizacji paczek świątecznych. Można wpłacić na konto PZC dowolną kwotę lub przynieść paczkę z żywnością do kościoła. Bardzo prosimy o wsparcie. Konto PZC 53 1020 5402 0000 0602 0120 8693 .
  10. Chętni do prenumeraty miesięcznika Słowo wśród nas z medytacjami na każdy dzień mogą się zgłaszać w zakrystii. Roczny koszt to 75 PLN.
  11. Do nabycia są jeszcze kalendarze parafialne na przyszły rok.
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 22.11.2020