– OGŁOSZENIA – 23.06.2019 – XII Niedziela Zwykła

XII Niedziela Zwykła

1. Do końca miesiąca codziennie nabożeństwo czerwcowe, dziś o 18.00, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, w przyszłą niedzielę zaś o 19.30.
  2. Od jutra obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Świętych w naszym kościele. W niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 oraz 20.00. W dni powszednie Msza Święta tylko o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek Uroczystość Świętego Jana Chrzciciela. Msza Święta o godz. 8.00 i 18.00.
  4. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę Uroczystość św. św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona jest na świętopietrze.
  7. Dziś Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom składamy najlepsze życzenia.
  8. Kurs przedmałżeński w naszej parafii w dn. 29 i 30.06, 6-7 lipca. Szczegóły na stronie parafialnej.
  9. W czasie wakacji w sposób normalny będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od 8.30 do 22.00. Osoby, które są już zapisane – prosimy o potwierdzenie w zakrystii swojej obecności. Do adoracji – wybranie jednego cyklu półgodzinnego – zapraszamy innych chętnych. Adoracja odbywa się zawsze w ciszy.
  10. Za tydzień można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  11. Kawiarenka parafialna dziś czynna po raz ostatni przed wakacjami. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia nieczynna.
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i czwartek w godz. 16.30-17.30.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Na czas wakacji życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i przypominamy o tym, by okres ten był czasem z Bogiem.

ks.  Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 23.06.2019