XXI Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.30 w naszym kościele odbędą się regionalne obchody 40 rocznicy podpisania Porozumień Gdańskich i powstania NSZZ Solidarność. Uroczystej Mszy Świętej będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp Tadeusz Lityński, Biskup Zielonogórsko-Gorzowski. Do udziału w tym wydarzeniu bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W środę 26.08 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00.
  4. W piątek po Mszy Świętej Wieczornej Nabożeństwo Zagubionej Owcy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Grono Wspierających Ubogich.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek
    o godz. 16.30-1730.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Po Mszach Świętych zbiórka dla poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie.

Zielona Góra, 23.08. 2020