Ogłoszenia duszpasterskie

XXX Niedziela Zwykła

 

 

 1. Dziś przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą. Jest to Niedziela Misyjna i początek tygodnia misyjnego – pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.
 3. Po Mszy Świętej zbieramy dziś do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 4. W piątek 28.10 święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Biskupa Diecezjalnego – Bp Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w sposób szczególny o modlitwach.
 5. W czwartek wspólnota FAUSTINUM zaprasza na Mszę św. ku czci św. Faustyny z oddaniem czci relikwiom o godz. 18.00. Po Mszy półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, a następnie spotkanie formacyjne. Zapraszamy nowe osoby, które pragnę zgłębiać tajemnicę Bożego Miłosierdzia w praktyce. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 w naszej kaplicy jest odmawiana wspólnie koronka do Bożego Miłosierdzia.
 6. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
 7. Wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Rozpoczęcie dziś wieczorem (23.10) o 19.10 w parafii św. Alberta. Katechezy odbywać się będą we wtorki i czwartki.
 8. W najbliższy czwartek 27 października w godzinach 17.00-19.00 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Katolickich zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na Bal Wszystkich Świętych. Mile widziane przebrania za Świętych lub Anioły. Więcej informacji na plakacie.
 9. W przyszłą sobotę o godz. 19.00 odbędzie się wspólne spotkanie uwielbienia organizowane przez zielonogórskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Miejsce spotkania to sala konferencyjnej ZSA "LOTNIK" w Zielonej Górze ul. Szosa Kisielińska 18.
 10. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i  Gość Niedzielny
 12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać

 

 

                                   Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

 

 

Zielona Góra, 23.10.2016