-OGŁOSZENIA – 26.04.2020 – III Niedziela Wielkanocna

III Niedziela Wielkanocna

1. Od najbliższego piątku rozpoczną się nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
  2. W nabożeństwach, jak i we Mszach Świętych może uczestniczyć w naszym kościele 26 osób, zaś w kaplicy 5. Przy wybieraniu miejsc siedzących należy uwzględniać 2 metrowy odstęp od siebie.
  3. W tym roku Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski będzie obchodzona 2.05 w sobotę. Msze Święte w naszej parafii o godz. 9.30, 11.00 i 18.00. Msza o 9.30 ze zmianą tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek  miesiąca. Od 15.00 do 18.00 adoracja w naszym kościele. Rozpocznie się ona Godziną Świętą. Od 16.30 do 18.00 spowiedź święta.
  5. Odwiedzanie chorych w związku z pierwszym piątkiem – tylko na wyraźną prośbę ze strony zainteresowanych.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna. Ważne sprawy można załatwiać po wcześniejszym kontakcie.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Osoby pragnące w tym celu skorzystać z terminala płatniczego mogą to uczynić w zakrystii.

Zielona Góra, 26.04.2020