III Niedziela Wielkanocna

1. Od najbliższego piątku rozpoczną się nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
  2. W nabożeństwach, jak i we Mszach Świętych może uczestniczyć w naszym kościele 26 osób, zaś w kaplicy 5. Przy wybieraniu miejsc siedzących należy uwzględniać 2 metrowy odstęp od siebie.
  3. W tym roku Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski będzie obchodzona 2.05 w sobotę. Msze Święte w naszej parafii o godz. 9.30, 11.00 i 18.00. Msza o 9.30 ze zmianą tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek  miesiąca. Od 15.00 do 18.00 adoracja w naszym kościele. Rozpocznie się ona Godziną Świętą. Od 16.30 do 18.00 spowiedź święta.
  5. Odwiedzanie chorych w związku z pierwszym piątkiem – tylko na wyraźną prośbę ze strony zainteresowanych.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna. Ważne sprawy można załatwiać po wcześniejszym kontakcie.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Osoby pragnące w tym celu skorzystać z terminala płatniczego mogą to uczynić w zakrystii.

Zielona Góra, 26.04.2020