– OGŁOSZENIA – 26.08.2018 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

1. Dzisiaj po Mszach Świętych można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    2. Chorzy ks. Proboszcza  będą odwiedzani w piątek od godz. 9.00.
    3. w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca Rodzice za dzieci. W zakrystii trwają jeszcze zapisy do trzeciej róży
  1. Od 1 września powraca pozawakacyjny porządek Mszy Świętych. Będą one odprawiane o godz. 8.00 rano od środy do soboty, w niedzielę zaś Msze św. o godz. 12.30 i 18.30. Nie będzie Mszy o godz. 20.00.
  2. Uroczystość poświęcenia figury św. Urbana I, patrona Zielonej Góry rozpocznie się 30 sierpnia br. o godz. 18.00 Mszą św. w kościele pw. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze pod przewodnictwem bp. Stefana Regmunta. Po Mszy św. na placu przed kościołem nastąpi odsłonięcie i poświęcenie figury, a po tej ceremonii – plenerowy koncert Filharmonii Zielonogórskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości do wspólnej modlitwy i świętowania.
  3. 1 września przypada 78-rocznica wybuchy II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o poległych.
  4. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym
  5. Kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od godz. 16.30.
  6. Dziś po Mszach Św. o godz. 9.30 i 11.00 czynna będzie kawiarenka parafialna.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny
  8. Do zabrania są nowe ,,Dobre Nowiny”.
  9. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 26.08.2018