Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła

 

 1. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
  1. we wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotyka się Odnowa Charyzmatyczna
 2. We wtorek przypada Święto Św. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:
  • I czwartek miesiąca – adoracja prowadzona przez Przyjaciół Paradyża i spotkanie tej grupy po Mszy Świętej wieczornej, od 17.30 spowiedź dla dzieci
  • I piątek – Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00 (po jej zakończeniu adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa do Mszy Świętej wieczornej) i spowiedź św. od godz. 16.30 do Mszy św.; w tym dniu odwiedzimy chorych od godz. 9.00 (przypominamy o comiesięcznym potwierdzaniu wizyty u chorych)
  • I sobota miesiąca – Msza Św. i nabożeństwo wynagradzające Sercu Niepokalanej o godz. 9.00.
  • w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11.00 zmiana tajemnic Różańca dla Róz Rodzice za Dzieci.
 4. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
 5. Również od czwartku następuje zmiana godziny rozpoczęcia porannej Mszy Świętej w dni powszednie. Zamiast o 9.30, jak do tej pory, rozpocznie się ona o 9.00.
 6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12.30 swoje 30-lecie istnienia będzie przeżywał Parafialny Zespół Caritas. Na te uroczystości serdecznie zapraszamy.
 7. Kaplica w bieżącym tygodniu będzie nieczynna z powodu prowadzonych prac remontowych. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek odbywać się będzie w kościele.
 8. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna zaplanowana jest w sobotę 3.10.2018. Sugerujemy wyjazdy indywidualne. Ewentualnych chętnych do wyjazdu grupowego prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 9. Od 8 października rozpoczynamy w naszej parafii kolejną edycję Kursu Alpha w wersji Online. To wielka okazja do tego, by pogłębić swoją wiarę i wzmocnić relację z Panem Bogiem. Dzień wcześniej – również w wersji online rozpocznie się kurs Alpha dla młodzieży na który zapraszamy młodzież od 14 roku życia. Zapisy w zakrystii.
 10. Dziś po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom przebywającym na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanym w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska
 11. W dniach 24-28 października w naszej parafii odbędzie się peregrynacja relikwii. W jej ramach odbędzie się nabożeństwo z odczytaniem próśb wiernych. Osoby, które chciałyby złożyć kartki z prośbami mogą to uczynić w zakrystii.
 12. Dziś można też złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
 13. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30
 14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny. Do odebrania darmowe czasopismo Dobre Nowiny.
 15. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

                                                                                                    Proboszcz

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 27.09.2020