-OGŁOSZENIA — 28.01.2018 – IV Niedziela Zwykła

Published by carlos on

IV Niedziela Zwykła

1. Plan kolędy przedstawia się w sposób następujący:

1. poniedziałek 29.01: os. Śląskie 9 i 10
    2. wtorek 30.01: os. Śląskie 11, 12 i 21

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00

1. W środę kolęda uzupełniająca – dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć wcześniej wizyty duszpasterskiej. Zapisy w zakrystii.
  2. W najbliższym czasie chcielibyśmy uruchomić całodniową adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek.  Zapraszamy do zakrystii wszystkich, którzy chcieliby się zapisać na pół godziny cotygodniowej adoracji.
  3. Od poniedziałku do normalnego rytmu powraca porządek Mszy Świętych w dni powszednie. Będą one odprawiane codziennie o 8.00 (z wyłączeniem poniedziałków i wtorków) i o 18.00 w kaplicy.
  4. W piątek drugiego lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte o 8.00 i 18.00. Taca przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcenie świec dla dzieci I Komunijnych, które zapraszamy wraz z rodzicami.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej; następnie na plebanii spotkanie wspólnoty Przyjaciół Paradyża
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00.
    5. Zmianę tajemnic Róż Rodzice za Dzieci w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00
  6. Odwiedzanie chorych w piątek: od godz. 9.00.
  7. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w piątek wieczorem na plebanii.
  8. Dziś można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę od godziny 10.00 do 11.00. Od przyszłego tygodnia kancelaria parafialna czynna będzie w rytmie popołudniowym.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny. Można też wziąć darmowy miesięcznik Dobre Nowiny.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 28.01.2018

Categories: