– OGŁOSZENIA – 29.09.2019 – XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła

 

 1. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00. Zachęcamy do korzystania z biblioteki i filmoteki.
 2. Dzisiaj można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
 3. Rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
 4. W tym tygodniu:
 • we wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotyka się Odnowa Charyzmatyczna,
 • we wtorek Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców o godz. 16.30 oraz poświęcenie różańców,
 • od środy rozpoczynamy w naszej parafii kolejną edycję Kursu Alpha; to wielka okazja do tego, by pogłębić swoją wiarę i wzmocnić relację z Panem Bogiem, zapisy w zakrystii,
 • w środę Mszą św. rozpoczyna swoje spotkanie Duszpasterstwo Talent,
 • I czwartek miesiąca – adoracja prowadzona przez Przyjaciół Paradyża i spotkanie tej grupy po Mszy Świętej wieczornej,
 • I piątek – Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00 i spowiedź św. od godz. 16.30 do Mszy św.; w tym dniu odwiedzimy chorych od godz. 9.00,
 • I sobota miesiąca – Msza i nabożeństwo wynagradzające Sercu Niepokalanej o godz. 8.00; w tym dniu pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna, wyjazd o godz. 9.00, koszt 20 PLN, zapisy do jutra.
 1. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.30.
 2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny. Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote. Wkrótce ukażą się również kalendarze parafialne.
 3. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Okna zostały spłacone; wkrótce nastapi rozpoczęcie przygotowań do II etapu – zamawianie poszczególnych witraży.

 

                                                                                                                          Proboszcz

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 29.09.2019