– OGŁOSZENIA – 3.02.2019 – IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, w związku z tym zapraszamy na spotkanie Przyjaciół Paradyża. Po Mszy Św. wieczornej część całodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie prowadzona przez tę wspólnotę.
  2. Odwiedziny chorych (grupa ks. Proboszcza) w najbliższy piątek od godziny 9.00.
  3. Spotkanie dla bierzmowanych (grupa młodsza) w poniedziałek o 19.00.
  4. 02 (środa) o godz. 19.00 rozpoczyna się w naszej parafii Kurs Alpha. Jest to cykl 11-u spotkań odbywających się raz w tygodniu, których zadaniem jest odkrycie obecności Boga w swoim życiu bądź odnowienie relacji z Nim. Zapisy w zakrystii. Ze stolika w środku kościoła można wziąć ze sobą ulotki, by zaprosić tych, którzy nie chodzą do kościoła.
  5. Również w środę wieczorną Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczyna się spotkanie duszpasterstwa Pracodawców i Przedsiębiorców Talent.
  6. W przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych – cykl A.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  8. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz grzewczy.

Zielona Góra, 3.02.2019