– OGŁOSZENIA – 30.06.2019 – XIII Niedziela Zwykła

XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o 19.30 zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  3. Od dziś obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Świętych w naszym kościele. W niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 oraz 20.00. W dni powszednie Msza Święta tylko o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    • adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od 9.00, pozostali księża w terminie późniejszym.
    • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi z różańcem wynagradzającym i medytacją w sobotę o godz. 8:00
    • zmiana tajemnic Róż Rodzice za Dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.00
  5. Dziś można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  6. Kawiarenka parafialna od dziś przez czas wakacji nieczynna. Bardzo dziękuję wszystkim osobom które ją obsługiwały (za wypieki i inne specjały)
  7. Parafia w Raculi organizuje grupę biało-czerwoną na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Więcej informacji na plakacie. Osoby, które chciałaby zostać duchowymi pątnikami, przekazać do omodlenia swoje intencje bądź złożyć dar materialny na potrzeby pielgrzymki prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  8. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 30.06.2019