-OGŁOSZENIA – 30.08.2020 – XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    1. adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (po adoracji spotkanie Przyjaciół Paradyża)
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00, a po niej na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 18.00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. w piątek od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych – prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii
    5. w sobotę o 9.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz z medytacją fatimską oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca
  2. Od bieżącego tygodnia powraca zwykły porządek odprawiania Mszy Świętych – w tygodniu od pn do soboty Msza Święta o godz. 18.00 oraz od środy do soboty Msza Święta o godz. 9.30.
  3. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek 1 września o godz. 18.00, spowiedź dla dzieci i młodzieży we wtorek od godz. 17.00
  4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W środę o 18.00 Mszą Świętą rozpoczyna się spotkanie duszpasterstwa Talent (Duszp. Przedsiębiorców i Zarządzających).
  6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę od godz. 16.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny. Są również darmowe numery czasopisma: Dobre Nowiny
  9. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 30.08.2020