– OGŁOSZENIA – 31.03.2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45, zaś nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i 17.20 dla dorosłych.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    • Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (w trakcie adoracji całodniowej); następnie na plebanii spotkanie wspólnoty Przyjaciół Paradyża
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30
    • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00.
    • zmianę tajemnic Żywego Różańca Rodzice za dzieci w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  3. Odwiedzanie chorych: ks. Proboszcz i ks. Piotr w piątek od godz. 9.00, zaś ks. Łukasz w sobotę od godz. 10.00
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. prof. dr hab. Dariusz Klejnowski-Różycki. Módłmy się w intencji jak największych ich owoców.
  5. W naszej parafii odbywają się w tym tygodniu następujące spotkania:
    • wtorek 19.00: spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
    • środa: o 18.00 Mszą Świętą rozpoczyna się spotkanie duszpasterstwa Pracodawców i Przedsiębiorców TALENT
    • sobota: o godz. 10.00 rozpoczyna się Dzień Skupienia dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Rozprowadzane są jeszcze paschaliki Wielkanocnego Dzieło Caritas w cenie 15 zł. Mały symboliczny paschalik obecny w domu ma przypominać o religijnym charakterze Świąt Wielkiej Nocy – obecności Zmartwychwstałego Chrystusa w naszych domach.
  7. Dzisiaj można złożyć swój dar Grono Wspierających Ubogich.
  8. W najbliższy czwartek (4 kwietnia) będą wydawane paczki świąteczne w salce pod plebanią w godz. 16.00 do 18.00.
  9. Dzisiaj można przynieść do kościoła paczkę żywnościową w ramach zbiórki żywności ,,Tak pomagam”. Dziękujemy wolontariuszom i ofiarodawcom za udział zbiórce żywności w sklepach Biedronka.
  10. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na warsztaty Moja własna palma wielkanocna, które odbędą się w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 17.00 w siedzibie szkoły przy ulicy św.św Cyryla i Metodego 9. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub osobiste zapisy w sekretariacie.
  11. W dnia 6 kwietnia o godz. 20.00 w Kęszycy Leśnej (koło Międzyrzecza) odbędzie się Jubileuszowe X MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ na które organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają.
  12. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  13. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od godziny 16.30 do 17.30.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny
  15. Za wszelkie złożone ofiary i wyrazy życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 31.03.2019