Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dziś w naszej parafii świętujemy XXX-lecie istnienia Parafialnego Zespołu Caritas. Uroczysta Msza Święta o godz. 12.30.

 2. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30. Zachęcamy również do odmawiania różańca w gronie rodzinnym.

 3. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Faustyny Kowalskiej, a w środę NMP Różańcowej.

 4. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

  • we wtorek po wieczornej Mszy Świętej – spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym

  • w czwartek – Mszą Św. o 18.00 rozpoczyna swoje spotkanie Akcja Katolicka

 5. W środę o 19.00 spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania (klasy 8).

 6. Przypominamy, że od 1 października nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia porannej Mszy Świętej w dni powszednie. Zamiast o 9.30, jak do tej pory, rozpoczyna się ona o 9.00.

 7. Od najbliższego wtorku Diakonia Modlitwy Wstawienniczej rozpoczyna swój dyżur modlitewny. Osoby, które będą chciały skorzystać z takiej modlitwy mogą się zgłaszać w każdy wtorek w godz. 17.30-18.00 do dolnej salki.

 8. Od 8 października rozpoczynamy w naszej parafii kolejną edycję Kursu Alpha w wersji Online. To wielka okazja do tego, by pogłębić swoją wiarę i wzmocnić relację z Panem Bogiem. Dzień wcześniej – również w wersji online rozpocznie się Kurs Alpha dla Młodzieży na który zapraszamy młodzież od 14 roku życia. Zapisy w zakrystii.

 9. W dniach 24-28 października w naszej parafii odbędzie się przygotowana przez Akcję Katolicką peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II. W jej ramach odbędzie się nabożeństwo z odczytaniem próśb wiernych. Osoby, które chciałyby złożyć kartki z prośbami mogą to uczynić w zakrystii.

 10. Kaplica w bieżącym tygodniu będzie nieczynna z powodu prowadzonych prac remontowych. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek odbywać się będzie w kościele.

 11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.30.

 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość

 13. Za tydzień Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 14. Ze stolików w kościele pobrać już można kartki wypominkowe.

 15. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Świętopietrze.

Proboszcz

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 4.10.2020