-OGŁOSZENIA – 4.10.2020 – XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś w naszej parafii świętujemy XXX-lecie istnienia Parafialnego Zespołu Caritas. Uroczysta Msza Święta o godz. 12.30.

2. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30. Zachęcamy również do odmawiania różańca w gronie rodzinnym.

3. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Faustyny Kowalskiej, a w środę NMP Różańcowej.

4. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

• we wtorek po wieczornej Mszy Świętej – spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym

• w czwartek – Mszą Św. o 18.00 rozpoczyna swoje spotkanie Akcja Katolicka

5. W środę o 19.00 spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania (klasy 8).

6. Przypominamy, że od 1 października nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia porannej Mszy Świętej w dni powszednie. Zamiast o 9.30, jak do tej pory, rozpoczyna się ona o 9.00.

7. Od najbliższego wtorku Diakonia Modlitwy Wstawienniczej rozpoczyna swój dyżur modlitewny. Osoby, które będą chciały skorzystać z takiej modlitwy mogą się zgłaszać w każdy wtorek w godz. 17.30-18.00 do dolnej salki.

8. Od 8 października rozpoczynamy w naszej parafii kolejną edycję Kursu Alpha w wersji Online. To wielka okazja do tego, by pogłębić swoją wiarę i wzmocnić relację z Panem Bogiem. Dzień wcześniej – również w wersji online rozpocznie się Kurs Alpha dla Młodzieży na który zapraszamy młodzież od 14 roku życia. Zapisy w zakrystii.

9. W dniach 24-28 października w naszej parafii odbędzie się przygotowana przez Akcję Katolicką peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II. W jej ramach odbędzie się nabożeństwo z odczytaniem próśb wiernych. Osoby, które chciałyby złożyć kartki z prośbami mogą to uczynić w zakrystii.

10. Kaplica w bieżącym tygodniu będzie nieczynna z powodu prowadzonych prac remontowych. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek odbywać się będzie w kościele.

11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.30.

12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość

13. Za tydzień Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

14. Ze stolików w kościele pobrać już można kartki wypominkowe.

15. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Świętopietrze.

Zielona Góra, 4.10.2020