Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła

 

 1. Jeszcze do 8 listopada wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. W piątek 9 listopada, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Katedry Papieża. W parafii pw. Najświętszego Zbawiciela – odpust. Początek uroczystości o godz. 18.00.
 3. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości – 100 lecie jej odzyskania – pamiętajmy w modlitwie o naszej ojczyźnie. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 – uroczyste odśpiewanie Hymnu Polski przed kościołem.
 4. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do 15 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli.
 5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – organizację wspierającą Kościół w krajach, gdzie są prześladowania.
 6. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańca I i II Róży Rodzice za Dzieci. Spotkanie organizacyjne III Róży Rodzice za Dzieci odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 7. W naszej parafii w tym tygodniu spotkania następujących grup:

  1. we wtorek – po Mszy Św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
  2. w środę – Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców Talent – o godz. 18.00
 8. W poniedziałek o 19.00 na plebanii spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do bierzmowania (dziewczęta i chłopcy). Osoby, które jeszcze chcą się zapisać do przygotowania do bierzmowania zapraszamy również w poniedziałek o 19.00.
 9. W gablocie wywieszona jest nowa Parafialna Intencja Modlitewna.
 10. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
 11. W przyszła niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Fundusz Grzewczy.
 12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
 13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny
 14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Proboszcz       

  ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 4.11.2018