– OGŁOSZENIA – 5.05.2019 – III Niedziela Wielkanocna

III Niedziela Wielkanocna

1. W naszej parafii trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
  2. W środę 8.05 przypada Uroczystość św. Stanisława Bp i M, Głównego Patrona Polski.
  3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawione o godz. 11.00. Ze względu na ograniczenia wielkości kościoła prosimy, by osoby nie związane z tegorocznymi dziećmi pierwszokomunijnymi uczestniczyły we Mszach Świętych w pozostałych godzinach. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 19.05 o godz. 11.00.
  4. W piątek od godziny 16.30 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych. Jednocześnie zapraszamy do spowiedzi świętej rodziców.
  5. Odwiedzanie chorych w tym tygodniu w piątek. Ks Łukasz od godziny 8.00, a ks. Proboszcz i ks. Piotr od godziny 9.00.
  6. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
    • W poniedziałek o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza.
    • we wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
    • w środę spotkanie Duszpasterstwa Pracodawców i Przedsiębiorców Talent. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 18.00.
    • w środę po Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej.
    • W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy – w dniach 18 i 19 maja. Więcej informacji na plakatach.
  8. 18 i 19 maja w Głogowie odbywa się Konferencja pt. Jesteście moimi przyjaciółmi. Głoszącymi będą: ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro, ks. Tomasz Matyjaszczyk oraz Marcin Zieliński.
  9. 12 maja jest również Niedzielą Dobrego Pasterza. To dzień modlitw o powołania.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta
  11. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00. Za tydzień kawiarenka parafialna nie będzie czynna.
  12. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 5.05.2019