– OGŁOSZENIA – 7.06.2020 – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

 1. Trwają nabożeństwa czerwcowe poświęcone czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00. Od wtorku dołączone zostaną modlitwy przed Odpustem NMP z Rokitna.
 2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 12.15 oraz o 18.30. Po każdej Mszy Świętej procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W tym roku nie będzie procesji po osiedlu ani budowania ołtarzy. Do sypania kwiatów zapraszamy wszystkie dziewczynki z parafii. Prosimy o przyozdobienie mieszkań w emblematy eucharystyczne, o kwiaty ogrodowe dla dziewczynek.
 3. W związku z czwartkową Uroczystością Bożego Ciała w tym dniu nie będzie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 4. We wtorek o 17.00 w kaplicy comiesięczne spotkanie modlitewne Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
 5. We wtorek o 19.00 w kościele spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 6. W tym roku pielgrzymka powołaniowa do Rokitna odbędzie tylko w sposób duchowy. W naszej parafii nabożeństwo powołaniowe w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
 7. Na nadchodzący piątek udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Należy w związku z tym zastąpić ją odmówieniem jednej tajemnicy (dziesiątki) Różańca Świętego.
 8. Za tydzień na Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00 do I Komunii Świętej przystąpi 12 dzieci przygotowujących się w naszej parafii. Prosimy, by osoby niezwiązane z tą uroczystością uczestniczyły we Mszach Świętych o innej godzinie.
 9. “Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze prowadzi nabór do klasy pierwszej i zerówki. Można również zapisać dziecko do klas już istniejących. Bliższe informacje na stronie szkoły i Facebooku.
 10. Za tydzień zbiórka do puszek na IFT w Zielonej Górze oraz KUL.
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od 16.30.
 12. W przyszłą sobotę o godz. 19.00 na plebanii Nauka przed Chrztem cykl A.
 13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 7.06.2020