-OGŁOSZENIA – 8.11.2020 – XXXII Niedziela Zwykła

XXXII Niedziela Zwykła

1. Informujemy, zew zwiazku z obencymi ograniczeniami sanitarnymi w naszym kosciele może jednorazowo przebywac 27 osób.
  2. Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej w tym roku w całym miesiącu listopadzie wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (przez 8 wybranych dni) mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące
  3. W poniedziałek 9 listopada, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Katedry Papieża. W parafii pw. Najświętszego Zbawiciela – odpust.
  4. W przyszłą środę Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Msza Święta o godz. 11.00 będzie sprawowana w intencji Ojczyzny.
  5. W piątek przypada święto Świętych Męczenników Międzyrzeckich – patronów naszej diecezji.
  6. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do 21 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli. Cały czas można jeszcze składać kartki wypominkowe bądź w sposób tradycyjny bądź przez stronę internetową.
  7. W najbliższy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele z powodu prac w kaplicy.
  8. Dziś zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – organizację wspierającą Kościół w krajach, gdzie są prześladowania.
  9. W naszej parafii w tym tygodniu spotkania następujących grup:
    • we wtorek – Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące spotyka się na wypominkach o 17.15.
  10. Nauka przed chrztem cykl A – w przyszłą sobotę o godzinie 19.00 na plebanii.
  11. Do nabycia są kalendarze parafialne na przyszły rok.
  12. Dziś po Mszach Świętych zbiórka na Fundusz Grzewczy.
  13. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek w godz. 16.30-17.30.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  15. Za wszelką życzliwość i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 8.11.2020