– OGŁOSZENIA – 9.10.2016 – XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą.
  2. W bieżącym miesiącu nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie o godz. 17.30, zaś w niedzielę o godz. 18.00. Dla dzieci w środę i w piątek o godz.16.30.
  3. We wtorek o 17.00 w kaplicy spotkanie Bractwa Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące i Umierających Grzeszników. Spotkania odbywać się będą w każdy 2 wtorek miesiąca.
  4. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie liderów grup naszej parafii w salce na plebanii.
  5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Także w piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. W dniach 10-21 października 2016 r. w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca (Zacisze) odbędzie się kurs przedmałżeński. Początek w poniedziałek o godz. 19.00 – www.prosta47.pl
  9. W sobotę 15 października organizujemy wyjazd do Paradyża na nabożeństwo Akatystu do Matki Bożej. Wyjazd – godz. 18.30, koszt: 20 PLN.
  10. Do zabrania są druki wypominkowe na miesiąc listopad. W tym roku modlitwa wypominkowa zostanie zorganizowana w nowy sposób. Na każdej z kart wypominkowych jest data. Wypominki będą więc czytane zgodnie z datami podanymi na kartach, a nie z adresami zamieszkania.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 9.10.2016