-OGŁOSZENIA – 11.06.2017 – TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś pierwsze spotkanie Róży Żywego Różańca „Rodzice za dzieci” po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, ok. 12.15 (po zakończeniu procesji) oraz o 18.30. Po Mszy Świętej o 10.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Prace przygotowawcze rozpoczną się o godz. 6.00. Do sypania kwiatów zapraszamy wszystkie dziewczynki z parafii, w sposób szczególny te, które przystępowały w tym roku do pierwszej Komunii Świętej. Próby sypania kwiatów we wtorek i  środę o 17.30 przy kościele. Prosimy o przyozdobienie mieszkań w emblematy eucharystyczne, o kwiaty ogrodowe dla dziewczynek, a także o nieparkowanie pojazdów na trasie procesji. Centralna procesja w mieście rozpocznie się o godz. 9.30 Mszą Świętą w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela.
  3. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
  4. W piątek przypada 5-a rocznica święceń biskupich naszego Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwach o Jubilacie.
  5. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  6. W sobotę nauka przed chrztem, konferencja B o godz. 19.00 na plebanii.
  7. Kurs przedmałżeński w naszej parafii w dn. 1-2 i 8-9 lipca. Szczegóły na stronie parafialnej.
  8. Dziś Marsz dla życia i rodziny. Rozpoczęcie Mszą św. o 13.30 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela, a zakończenie na stadionie przy ul. Sulechowskiej.
  9. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry przez Paradyż do Rokitna w dn. 16-18 czerwca. Zapisy w parafii p.w. Ducha Świętego.
  10. Diecezjalny Dzień Młodych w Rokitnie dn. 16-17 czerwca.
  11. Uroczystość odpustowa Matki Bożej Rokitniańskiej w Rokitnie dn. 18 czerwca. Mszę Świętą odprawi kard. Gerhard Mueller – Prefekt Kongregacji ds. Doktryny Wiary. Zapisy na wyjazd w zakrystii.
  12. W Zespole Szkół Katolickich trwa nabór do zerówki i I klasy SP. Zapraszamy.
  13. 17 czerwca (sob) o 19.00  w Zespole Szkół Lotniczych odbędzie się spotkanie modlitewne z modlitwą uwielbienia.
  14. Kawiarenka czynna po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
  15. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  16. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  17. Dziś zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  18. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 11.06.2017