– OGŁOSZENIA – 12.11.2017 – XXXII Niedziela Zwykła

XXXII Niedziela Zwykła

1. W najbliższy piątek w naszej parafii rozpoczyna się wizytacja biskupia. Przybycie ks. Biskupa jako następcy apostołów to szczególne wydarzenie. Warto przeżyć je na płaszczyźnie wiary i pogłębienia relacji z Bogiem. W piątek o 18.00 uroczyste powitanie J.E. Bpa Pawła Sochy i Msza Święta na rozpoczęcie. Po niej w salce Jana Pawła II spotkanie z wszystkimi wspólnotami osób dorosłych działającymi na terenie naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. W sobotę o 17.00 spotkanie z dziećmi i młodzieżą  należącymi do wspólnot przy parafii (schola, krąg biblijny dla dzieci, grupa młodzieżowa) oraz ich rodzicami. O 18.00 Msza Święta dla rodziców i dzieci. W niedzielę normalny plan Mszy Świętych oraz Msza Święta o godzinie 16.30 dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 12.30 Ks. Biskup będzie przewodniczył Uroczystej Sumie. A na Mszy Świętej  o 18.30 zakończenie wizytacji i pożegnanie Księdza Biskupa.
  2. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do najbliższego czwartku – 16 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli.
  3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – organizację wspierającą Kościół w krajach, gdzie są prześladowania.
  4. Dziś i w przyszłą niedzielę Parafialny Oddział Akcji Katolickiej prowadzi będzie zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy ograniczającym aborcję. Szczegóły na plakatach.
  5. W naszej parafii w tym tygodniu spotkania następujących grup:

1. we wtorek – grupa biblijna
    2. w środę – Parafialny Zespół Caritas
  6. W parafii pw. św. Józefa w najbliższy czwartek o godz. 18.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  7. W czwartek 16 listopada w konkatedrze św. Jadwigi w Zielonej Górze po Mszy św. wieczornej ok. 18.40 odbędzie się spotkanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania.
  8. Duszpasterstwo Nauczycieli i Pracowników Oświaty zaprasza na Mszę św.
  9. i wypominki w  intencji zmarłych nauczycieli, wychowawców, katechetów, uczniów i pracowników oświaty we wtorek 14 listopada o godz.18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
  10. Na ekrany kin wchodzi jeden z najgłośniejszych chrześcijańskich filmów fabularnych w historii pt. Sprawa Chrystusa. Opowiada on prawdziwą historię słynnego amerykańskiego dziennikarza śledczego i ateisty podejmującego się przeprowadzić dziennikarskie śledztwo, które odpowie na pytanie czy zmartwychwstanie Chrystusa naprawdę miało miejsce. Sprawa Chrystusa w kinach od 17 listopada.
  11. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 5.11.2017