— OGŁOSZENIA – 15.10.2017 – XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj na Mszach św. liczymy wiernych przy wyjściu z kościoła.
  2. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
  3. Spotkanie dla chłopców przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z grupy młodszej  w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II.
  4. W środę spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas, zaś w piątek Odnowy Charyzmatycznej.
  5. W sobotę będzie można obejrzeć film poświęcony różańcowi świętemu ,,Teraz i w godzinę śmierci” w Sali Jana Pawła II o godz. 9.30 i 15.30. Zapraszamy.
  6. W sobotę konferencja przedchrzcielna z cyklu B o godz. 19.00 na plebani
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na misyjną działalność Kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 15.10.2017