–OGŁOSZENIA – 24.12.2017 – IV Niedziela Adwentu

IV Niedziela Adwentu

1. Dziś wieczorem, w Wigilię Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze Święte Pasterskie o godz. 21.00 (zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi) i o 23.00. W wigilię zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Taca przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Bpa Wilhelma Pluty.
  2. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego (poniedziałek) porządek Mszy Świętych niedzielny z małą zmianą: nie będzie Mszy Świętej o 8.00.
  3. Dziś, 24.12, imieniny Bpa Adama Dyczkowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Czcigodnym Solenizancie, który jest również naszym sąsiadem.
  4. Trwa akcja: „Pieluszka dla Maluszka” – do wystawionego kosza można przynieść coś niezbędnego dla noworodków czy małych dzieci.
  5. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.30, w piątek 16.30-17.30.
  6.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 24.12.2017