– OGŁOSZENIA – 5.03.2017 – I Niedziela Wlk Postu

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45, zaś nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i 17.30 dla dorosłych.
  2. W środę Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00. W tym dniu dzień Kobiet.
  3. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy Świętej.
  4. W piątek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po wieczornej Mszy Świętej na plebanii oraz spotkanie dla młodzieży przygotowującej się sakramentu bierzmowania.
  5. Termin Pierwszej Komunii Świętej w 2018 roku to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20.05.2018. Pierwsza grupa (obecne klasy IIa,b,d) rozpocznie swoją Eucharystię o 9.30, druga grupa (obecne klasy IIc,e) o 11.30.
  6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy ,,Ad Gentes”.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Przygotowaliśmy anonimową ankietę parafialną. Są dwie formy wypełnienia: papierowa w ilości 500 szt., która jest wyłożona na stoliku dla osób preferujących papier i elektroniczna w formie Word do pobrania na naszej stronie parafialnej. Po wypełnieniu prosimy papierowe wrzucić do oznaczonego kartonika, zaś elektroniczne o wysłanie na e-mail wskazany na stronie. Ankieta jest owocem kolędy i zauważonych spraw, które chcemy wspólnie z Wami rozwiązać w naszej parafii, by lepiej nam się szukało Bożej woli. Czas składania ankiety do 19 marca. Prosimy o rzetelne potraktowanie naszej prośby.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 5.02.2017