– OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.09.2017 – XXIII Niedziela Zwykła

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po wszystkich Mszach Świętych odnowienie Aktu poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.
  2. W najbliższy czwartek (14.09) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte o godz. 8.00 i 18.00.
  3. W piątek (15.09) wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. O godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  4. W sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. W naszej parafii sobotę tę obchodzimy jako dzień fatimski. O 8.30 pielgrzymka autokarowa do Grodowca (koszt: 10PLN, dla rodzin wielodzietnych: 5PLN; są jeszcze wolne miejsca), o godz. 9.00 pielgrzymka rowerowa do Otynia (nie trzeba się wcześniej zapisywać). O 18.00 Msza Święta wynagradzająca wraz z procesją fatimską po osiedlu.
  5. W tygodniu spotykają się następujące grupy:
  • ​​we wtorek o 17.00 Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
  • w środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
  • w czwartek po wieczornej Mszy Świętej Akcja Katolicka
  • w piątek po wieczornej Mszy Świętej Odnowa Charyzmatyczna
  1. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
  2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny. Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 10.09.2017