— OGŁOSZENIA – 13.08.2017 – XIX Niedziela Zwykła

XIX Niedziela zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy zaangażowali się przy ścinaniu trawy, pieleniu chwastów wokół kościoła, a także ministrantom i lektorom za uporządkowanie garaży i pomieszczeń gospodarczych. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut im. E. Stein w Zielonej Górze.
  3. Dzisiaj nabożeństwo fatimskie w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela o godz. 18.30, zaś w naszej parafii w sobotę (19.08) rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, po której adoracja i procesja fatimska po osiedlu.
  4. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP, święto nakazane. Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca w tym dniu przeznaczona dla uboższych parafii na pomoc w remontach.
  5. W środę, 16.08 imieniny naszego biskupa seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o solenizancie w modlitwach.
  6. Za tydzień III niedziela miesiąca, więc taca przeznaczona na wymianę drzwi i docieplanie kościoła.
  7. Jak co roku w dniach 18-20 sierpnia odbędzie się ogólnopolska zbiórka przyborów szkolnych ,,Z uśmiechem do szkoły”. Nasz Parafialny Zespół Caritas prosi  o przynoszenie przyborów  szkolnych do kościoła do końca sierpnia w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla wielu dzieci. Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji.
  8. W Polsce, w kinach od 18.08 będzie wyświetlany film ,,Fatima. Ostatnia tajemnica”.
  9. Rekolekcje dla małżeństw w Otyniu w dn. 8-10 września. Szczegóły w gablocie.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  11. W dni ciepłe pamiętajmy godnym stroju w kościele (zakryte ramiona, długie spodnie).
  12. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 13.08.2017