– OGŁOSZENIA – 29.01.2017 – IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek i wtorek kolęda uzupełniająca – dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć wcześniej wizyty duszpasterskiej. Zapisy w zakrystii.
  2. Od środy do normalnego rytmu powraca porządek Mszy Świętych w dni powszednie. Będą one odprawiane codziennie o 8.00 i 18.00 w kaplicy.
  3. W środę o 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie organizowana przez naszą parafię i zielonogórskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek drugiego lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte o 8.00 i 18.00. Taca przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:00.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00.
  6. Odwiedzanie chorych w sobotę: od godz. 9.00 chorzy ks.  Wikariusza, od 11.00 chorzy ks. Proboszcza.
  7. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym dziś i w następną niedzielę o godz. 17.00 na plebanii.
  8. Dziś można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę od godziny 16.00 do 17.00.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny. Można też wziąć darmowy miesięcznik Dobre Nowiny.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie dodatkowych prac przy konfesjonałach.

Zielona Góra, 29.01.2017