-OGŁOSZENIA – 20.08.2017 – XX Niedziela Zwykła

XX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj taca przeznaczona na wymianę drzwi i docieplanie kościoła.
  2. W tym tygodniu 24.08 święto św. Bartłomieja Apostoła, zaś 26.08 uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Jak co roku w dniach 18-20 sierpnia odbędzie się ogólnopolska zbiórka przyborów szkolnych ,,Z uśmiechem do szkoły”. Nasz Parafialny Zespół Caritas prosi  o przynoszenie przyborów  szkolnych do kościoła do końca sierpnia w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla wielu dzieci. Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji.
  4. W przyszłą niedziele możemy złożyć swój dar Grono Wspierających Ubogich.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  6. W dni ciepłe pamiętajmy godnym stroju w kościele (zakryte ramiona, długie spodnie).
  7. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 20.08.2017