– OGŁOSZENIA – 14.10.2018 – XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela zwykła

1. Dziś Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
  3. We wtorek 16 października 40 rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o 12.30 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki do naszego kościoła. Bardzo serdecznie na to doniosłe wydarzenie zapraszamy. Mszy Świetej przewodniczyć będzie i homilię wygłosi, ks. prałat Eugeniusz Jankiewicz.
  5. W nadchodzący czwartek swoje imieniny obchodzi wikariusz naszej parafii, ks. Łukasz Tarasiuk. Msza Święta w intencji Solenizanta odprawiona zostanie w czwartek o 18.00.
  6. W nadchodzącym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

1. Spotkanie dla grupy męskiej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II.
    2. wtorek po  Mszy Św. wieczornej: spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
    3. środa po  Mszy Św. wieczornej: spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
    4. sobota – po Mszy Świętej wieczornej: nabożeństwo fatimskie
  7. W czwartek na Mszy Św. wieczornej rozpoczynamy cykl kilku katechez poświęconych adoracji Najświętszego Sakramentu. serdecznie zapraszamy.
  8. W sobotę konferencja przedchrzcielna z cyklu B o godz. 19.00 na plebani.
  9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na misyjną działalność Kościoła.
  10. Nasza parafia organizuje w dniu 17 listopada (sobota) pielgrzymkę do Cudu Eucharystycznego w Legnicy oraz Sanktuarium w Krzeszowie. Koszt 90 PLN, zapisy w zakrystii.
  11. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje i serdecznie zaprasza na pielgrzymkę do Głogowa w najbliższy poniedziałek na spotkanie z Radiem Maryja. Więcej informacji w gablocie.
  12. W poniedziałek o 19.00 w parafii pw. św. Józefa na Zaciszu rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
  13. Kawiarenka parafialna czynna po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00. Zapraszamy.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, są także nowe numery Egzorcysty.
  15. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 14.10.2018