– OGŁOSZENIA – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła

1. Jutro wspomnienie obowiązkowe NMP z Góry Karmel.
  2. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich chętnych i sympatyków.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 19.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych – cykl A i B.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  5. Na prośbę kurii przedstawiamy również ogłoszenie spółki Polskie Linie Kolejowe:

Władze spółki PKP Polskie Linie Kolejowe apelują do użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowo-drogowych. Informują zarazem, że na przejazdach po wewnętrznej stronie krzyży św. Andrzeja i napędów rogatek znajdują się żółte naklejki z numerem przejazdu. W przypadku awarii, zagrożenia lub wypadku należy zadzwonić na wskazany również na naklejce numer telefonu podając operatorowi numer przejazdu. Przekazanie informacji przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa.

1. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś taca przeznaczona jest na fundusz remontowy.

Zielona Góra, 15.08.2018