– OGŁOSZENIA – 18.11.2018 – XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu spotykają się następujące grupy:

1. we wtorek po wieczornej Mszy Świętej – Odnowa w Duchu Świętym
    2. W środę po wieczornej Mszy Św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
    3. w czwartek – po wieczornej Mszy Św.- spotkanie wspólnoty Faustinum.
  2. W poniedziałek – spotkanie grupy starszej (część męska i żeńska) przygotowujących się do bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Taca przeznaczona będzie w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium.
  4. Zachęcamy do odmawiania w ciągu tygodnia (pn-so) Koronki do Bożego Miłosierdzia – o godz. 15.00 w kaplicy.
  5. W dniach 7-9.12.2018 r. organizowany jest kurs Filip przy parafii sw. Jadwigi w Zielonej Górze. Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny, którego celem jest osobiste spotkanie uczestnika z Jezusem Zmartwychwstałym, przyjęcie mocy Ducha Świętego i doświadczenie Bożej miłości. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
  6. Parafia św. Alberta zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na wieczór modlitw za Ojczyznę. Odbędzie się on w środę 21 listopada 2018 roku o godz. 18.30.
  7. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  8. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś taca przeznaczona na Fundusz Remontowy.

Zielona Góra, 18.11.2018