– OGŁOSZENIA – 22.04.2018 – IV Niedziela Wielkanocna

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza.  Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Jutro Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3. Dziś kawiarenka parafialna czynna na dworze, pod namiotem, po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00 w salce pod plebanią.
  5. Konferencja dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w środę o godz. 19.00 w kościele.
  6. Z okazji dnia dziecka w naszej parafii organizujemy w niedzielę 27.05  festyn rodzinny, na który już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi. Szczegółowe informacje będą podane w najbliższym czasie na plakacie i stronie internetowej.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej są nowe numery czasopism: Niedziela, Gość Niedzielny.
  8. Po Mszach Świętych przy wyjściu z zakrystii można złożyć swój podpis pod doniesieniem na prokuratury na osoby, które w niegodziwy sposób oskarżyły o. Tadeusza Rydzyka CSSR o przywłaszczenie sobie 94 mln złotych z państwowych pieniędzy.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 22.04.2018