– OGŁOSZENIA – 23.09.2018 – XXV Niedziela Zwykła

XXV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w sobotę przypada święto – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. W piątek – 28.09 – nasza parafia bierze udział w inicjatywie Koronka Na Ulicach Miast Świata. Miejscem modlitwy będzie plac przy sklepie Biedronka, niedaleko kościoła.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotyka się Odnowa Charyzmatyczna.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 16.30.
  5. Prowadzimy zapisy na pielgrzymkę do Rokitna w sobotę 6.10.2018. Koszt to 20 PLN.
  6. Dziś na Mszy św. o godz. 9.30 wolontariusze PZC i Szkolnego Koła Caritas w darach ołtarza symbolicznie poniosą  kosze z kromkami chleba , a po mszy rozdanie  wiernym kromek chleba jako symbol pomocy ludziom biednym i niedożywionym.
  7. Zielonogórskie grupy Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na mszę z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona w najbliższy poniedziałek 24 września 2018 r. o godz. 18.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze.
  8. W najbliższą sobotę o godz. 12.10 na cmentarzu w Zielonej Górze (stara część) odbędzie się pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem.
  9. Zapraszamy do udziału w I Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce Pokutnej do Górzycy. Pielgrzymka wyruszy z Ośna Lubuskiego w sobotę 29 września br. Pielgrzymi będą mieli do przejścia trasę ok. 25 km drogami asfaltowymi i leśnymi.
  10. Za tydzień można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny. Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
  13. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 25.09.2018