– OGŁOSZENIA -3.06.2018 – IX Niedziela Zwykła

IX Niedziela Zwykła

1. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja wokół kościoła wraz z nabożeństwem czerwcowym dziś o 18.00, a w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. Zakończenie w czwartek.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o 8.00 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1. nabożeństwo w intencji powołań prowadzone przez Przyjaciół Paradyża po Mszy zakończeniu procesji
  4. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

1. w poniedziałek o 19.00 – spotkanie dla bierzmowanych grupa żeńska
    2. w środę Mszą Świętą wieczorną (18.00) rozpoczyna się spotkanie duszpasterstwa Talent
    3. piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W przyszła niedzielę w naszej parafii gościć będzie S. Kinga ze zgromadzenia Małych Sióstr Jezusa. Pod koniec każdej Mszy Świętej będzie dzieliła się z nami swoim świadectwem.
  6. W dniach 22 i 23 czerwca na placu przy naszym kościele odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne – Strefa Mocy. W związku z tym prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osób, które w dniach 21-24 czerwca mogłyby wyżywić i przenocować jedną bądź kilka osób. Potrzebujemy miejsc dla 26 osób.
  7. W przyszłą niedzielę 10 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze Marsz dla Życia i Rodziny serdecznie zapraszamy o godzinie 12.00 na mszę św. do kościoła p.w. św. Józefa przy ul. Prostej. Po Eucharystii ok. godz. 13.00 wyruszymy ulicami miasta do parafii św. Alberta. W tym roku obok radosnego i barwnego korowodu pragniemy ukazać świadectwa ludzi z różnych obszarów życia. Kończąc marsz włączymy się w piknik rodzinny, w ramach którego zaplanowany jest bieg charytatywny a wieczorem o godz. 19.30 koncert w parafii p.w. św. Urbana I. Serdecznie zapraszamy.
  8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się dziś o godz. 18.00 w parafii konkatedralnej.
  9. W dniach 22-24.06 organizowany jest kurs Filip przy parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze. Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
  10. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT.
  12. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w piątek od 16.30.
  13. Do nabycia najnowsze numery prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 3.06.2018