– OGŁOSZENIA – 30.09.2018 – XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła

1. Rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1. adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża i spotkanie tej grupy w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    2. Spowiedź Świętą dla dzieci: w środę o 17.00 klasy czwarte, w czwartek o 17.00 pozostali uczniowie
    3. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    4. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    5. odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Piotr w piątek od 9.00, ks. Łukasz w sobotę od 9.00.
    6. zmiana tajemnic Róż Rodzice za Dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.00
  3. W najbliższą sobotę nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. W tym dniu wyjazd pielgrzymki Róż Różańcowych do Rokitna o godz. 8.30 spod plebanii. Są jeszcze wolne miejsca.
  4. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

1. we wtorek po Mszy Świętej o 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym
    2. w środę na Mszy Św. o 18.00 – Duszpasterstwo Talent
  5. Zachęcamy do zapisywania się w zakrystii do kolejnej (trzeciej) Róży Rodzice za dzieci. Jest jeszcze kilka miejsc.
  6. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  7. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny. Jest również najnowszy numer Miłujcie się.  Są bezpłatne egzemplarze czasopisma Dobre Nowiny.  Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
  9. Za wszelkie ofiary, jak i znaki życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 8.10.2017