– OGŁOSZENIA – 4.02.2018 – V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

1. w poniedziałek o 19.00 – przygotowujący się do bierzmowania – grupa młodsza (dziewczęta i chłopcy)
    2. we wtorek o 19.00: Rada Synodalna (Parafialna) oraz Komitet Organizacyjny I-j Komunii Świętej
    3. w  środę Mszą Świętą o 18.00 rozpoczyna się spotkanie Duszpasterstwa Talent
    4. w czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
    5. w piątek po wieczornej Mszy Świętej – Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym
    6. w piątek o 19.00 – przygotowujący się do bierzmowania – grupa starsza
  2. W przyszłą sobotę o 19.00 konferencja przedchrzcielna – cykl A
  3. W przyszłą niedzielę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 9.30.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  5. Zielonogórskie grupy modlitewne Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona w czwartek 8 lutego o godz. 18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
  6. Składamy serdeczne podziękowania Panu Robertowi Szczeciakowi za ufundowanie, wykonanie i zamontowanie w kaplicy kasety do wystawiania Najświętszego Sakramentu. Jednocześnie proszę o dalsze zapisywanie się na dostępną w zakrystii listę czwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz nowe numery Egzorcysty
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

Zielona Góra, 4.02.2018