– OGŁOSZENIA – 5.08.2018 – XVIII Niedziela Zwykła

XVIII Niedziela zwykła

1. W poniedziałek święto Przemienienie Pańskie.
  2. Po Mszy o 11 zmiana tajemnic różańca Róży Rodzice za dzieci.
  3. Koncert przy gorzowskiej Katedrze. Zagrają „Skaldowie”. Koncert z okazji uroczystości Wniebowzięcia NMP, święta patronalnego katedry odbędzie się na Placu Katedralnym, 15 sierpnia o godz. 20.00. Koncert pod patronatem bp Tadeusza Lityńskiego będzie wyrazem wdzięczności wobec wszystkich, którzy wspierają dzieło odbudowy katedry.
  4. Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, przy ul. Dworcowej 31, zaprasza wszystkich, którzy przeżywają trudności związane z nadużywaniem alkoholu lub cierpią z powodu uzależnienia swych bliskich do korzystania z darmowego i anonimowego wsparcia psychologów, specjalistów terapii uzależnień oraz prawników. Szczegóły na plakatach i ulotkach na stoliku.
  5. Pielgrzymi Warsztatów w Drodze dziękują za miłe przyjęcie na szlaku na Jasną Górę.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 05.08.2018