Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła

 

 1. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30. Zachęcamy również do odmawiania różańca w gronie rodzinnym.
 2. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

   

  1. we wtorek o 17.00 – Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
  2. we wtorek po wieczornej Mszy Świętej – Odnowa w Duchu Świętym
  3. w środę  – Mszą Św. o 18.00  rozpoczyna swoje spotkanie Akcja Katolicka
 3. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla  grupy żeńskiej starszej w poniedziałek o 19.00 w Sali Jana Pawła II.
 4. Małżeństwa pragnące umocnić lub odbudować wzajemną  więź,  lepiej rozumieć siebie, otrzymać wskazówki do przepracowania kryzysu, odnaleźć zagubione motywacje są zaproszone na rekolekcje, które odbędą  się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, w dniach 26 – 28 października. Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Tartak wraz z pracownikami Fundacji Blisko Domu oraz zespołem ewangelizacyjnym Syjon. Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na www.fundacjabliskodomu.pl
 5. Duszpasterstwo Nauczycieli w Zielonej Górze zaprasza na modlitwy za nauczycieli w poniedziałek 15 października o godz. 18.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. W programie: różaniec za nauczycieli, a następnie Msza św. za wszystkich pracowników oświaty naszego miasta.
 6. Zielonogórskie grupy Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na mszę z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona w czwartek 11 października 2018 r., godz. 18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
 7. Klub Inteligencji Katolickiej w Zielonej Górze zaprasza na Mszę Św. z okazji inauguracji nowego roku formacji 2018/19 dnia 9.10.2018 r. (wtorek) o godz. 18.30 w kościele p. w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
 8. Konferencja przedchrzcielna cykl A – w sobotę 13.10 o godz. 19.00
 9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.00.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny (w tym numerze płyta z bardzo dobrym filmem Sprawa Chrystusa oraz Miłujcie się. Są bezpłatne egzemplarze czasopisma Dobre Nowiny.  Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
 11. Za tydzień Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

                                                                                                                          Proboszcz

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 7.10.2018