XXVII Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30. Zachęcamy również do odmawiania różańca w gronie rodzinnym.
  2. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

1. we wtorek o 17.00 – Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    2. we wtorek po wieczornej Mszy Świętej – Odnowa w Duchu Świętym
    3. w środę  – Mszą Św. o 18.00  rozpoczyna swoje spotkanie Akcja Katolicka
  3. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla  grupy żeńskiej starszej w poniedziałek o 19.00 w Sali Jana Pawła II.
  4. Małżeństwa pragnące umocnić lub odbudować wzajemną  więź,  lepiej rozumieć siebie, otrzymać wskazówki do przepracowania kryzysu, odnaleźć zagubione motywacje są zaproszone na rekolekcje, które odbędą  się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, w dniach 26 – 28 października. Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Tartak wraz z pracownikami Fundacji Blisko Domu oraz zespołem ewangelizacyjnym Syjon. Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na www.fundacjabliskodomu.pl
  5. Duszpasterstwo Nauczycieli w Zielonej Górze zaprasza na modlitwy za nauczycieli w poniedziałek 15 października o godz. 18.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. W programie: różaniec za nauczycieli, a następnie Msza św. za wszystkich pracowników oświaty naszego miasta.
  6. Zielonogórskie grupy Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na mszę z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona w czwartek 11 października 2018 r., godz. 18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
  7. Klub Inteligencji Katolickiej w Zielonej Górze zaprasza na Mszę Św. z okazji inauguracji nowego roku formacji 2018/19 dnia 9.10.2018 r. (wtorek) o godz. 18.30 w kościele p. w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
  8. Konferencja przedchrzcielna cykl A – w sobotę 13.10 o godz. 19.00
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.00.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny (w tym numerze płyta z bardzo dobrym filmem Sprawa Chrystusa oraz Miłujcie się. Są bezpłatne egzemplarze czasopisma Dobre Nowiny.  Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
  11. Za tydzień Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 7.10.2018