OGŁOSZENIA – 05.06.2016 – X Niedziela Zwykła

1. Dziś X Niedziela Zwykła i pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.

2. W minioną niedzielę przy naszej parafii odbył się festyn rodzinny z okazji dnia dziecka. Wszystkim darczyńcom oraz organizatorom serdecznie dziękujemy. W trakcie festynu prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin zebraliśmy 3038 zł, za co parafianom serdecznie dziękujemy.

3. Dziś zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

4. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii odprawiane są:

– w dni powszednie: po Mszy św.

– w niedzielę: godz. 18:00.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św.

6. Zapraszamy na spotkania modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w piątek po Mszy św.

7. Ks. Michał odwiedzi chorych w sobotę od godz. 9:00.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Międzyrzecza na Diecezjalne i Wojewódzkie obchody Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski pod honorowym patronatem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wyjazd 18 VI, koszt 25 zł.

9. Za tydzień II niedziela miesiąca, taca przeznaczona na nowe konfesjonały, które będą już na koniec czerwca.

10. W przyszłą niedzielę do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.

11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

12. W następny wtorek (14 VI, od. godz. 16:30) odbędą się zapisy nowych kandydatów do sakramentu bierzmowania, zapraszamy szczególnie uczniów klasy II i III gimnazjum.

13. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 5 VI 2016 ks.                                                                                       Proboszcz Zbigniew Tartak