OGŁOSZENIA – 10.01.2016 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. Dziś druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona jest na potrzeby parafii (nowe konfesjonały).
3. Zapraszamy na opłatek grup i wspólnot parafialnych wszystkich ich członków i wszystkich zaangażowanych w życie parafialne dziś (Niedziela 10.01.2016) o godz. 16:00 w sali „Szukałem was”.

4. Plan kolędy w tym tygodniu:
– Poniedziałek: os. Pomorskie 25, 26
– Wtorek: os. Pomorskie 21, 22, 23,
– Czwartek: os. Pomorskie 17 A-F, 19, 20
– Piątek: os. Pomorskie 17 G-H, 18
– Sobota: os. Pomorskie 15 B-G, 16
Wizytę duszpasterską rozpoczynamy w tygodniu od godz. 16:30, w sobotę od 10:00.

W czasie kolędy Msza święta odprawiana od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, zostaje przeniesiona na godz. 15:00 (wyjątkowo w ten poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 15:00).

5. Zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w środę o godz. 18:00

6. Zapraszamy młodzież naszej parafii (zwłaszcza kandydatów do bierzmowania, lektorów, ministrantów, członków scholii i wszystkich chętnych) na spotkanie w ramach zielonogórskich przygotowań do Światowych Dni Młodych w piątek o godz. 18:00 na Mszę św. i na spotkanie do sali „Szukałem was”.

Na spotkanie zaproszona jest także młodzież z całej Zielonej Góry, dlatego prosimy o pomoc w przyjęciu gości naszej parafii. Szczególną prośbę kierujemy do drogich Pań, które mogłyby upiec ciasta i przynieść je do sali „Szukałem was” w piątek w godz. 15:00-18:00, gdzie będą dyżurować Panie z Akcji Katolickiej. Chętne Panie mogą zgłaszać swoją pomoc ks. Michałowi.

7. W piątek przypada dzień imienin bp. Pawła Sochy – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za drogiego nam biskupa seniora.

8. Dzieci z Przedszkola nr 24 „Wesoła Żyrafa” zapraszają na jasełka w naszej parafii w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.

9. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 10 I 2016                                                                                           ks. Proboszcz Zbigniew Tartak