OGŁOSZENIA-13.03.2016 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu.
2. Dziś druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona jest na potrzeby parafii (nowe konfesjonały).
3. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali – niedziela 17:30 (w trakcie tego nabożeństwa zbierana jest taca na kwiaty do Bożego grobu)
4. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15:00 do kaplicy św. siostry Faustyny. Na koronce modlimy się w intencjach osobistych i parafialnych. Intencje własne można przynosić spisane na kartkach i podawać członkiniom grupy Faustinium.
5. Spotkanie „Faustinium” w piątek godz. 16:00.
6. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii w piątek. W tym dniu będzie tylko jedno nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które wyruszy po wieczornej Mszy św. o godz. 17:00.
7. Spotkania modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w tym tygodniu nie będzie.
8. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca przypada w sobotę. Z tej okazji mamy zaproszenie na sumę odpustową do parafii w Zaborze o godz. 13:00.
9. Za tydzień Niedziela Palmowa, na Msze św. przynosimy palmy do poświęcenia (w tym dniu przynosimy także naszą wielkopostną jałmużnę zbieraną do skarbonek Caritasu)
10. Planowana jest parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w dniach 19-21 maja br. Koszt 300 zł, szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy zaś w zakrystii, razem z przedpłatą w wysokości 100 zł.
11. Parafia konkatedralna pw. św. Jadwigi zaprasza na spotkanie z misjonarzem miłosierdzia o. Michałem Legana OSPPE z Jasnej Góry w czwartek 17 marca.
9:00 – Msza św. z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych
15:00 – Nabożeństwo miłosierdzia
18:00 – Msza św.
19:00 – Konferencja misjonarza miłosierdzia, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas, której będzie możliwość spowiedzi.
12. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.
13. Wciąż można zakupić paschaliki Caritas na wigilię paschalną i wielkanocny stół. Cena 7 zł, zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na dzieła miłosierdzia Caritas.
14. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

Zielona Góra, 13 III 2016                                                                         ks. Proboszcz Zbigniew Tartak