-OGŁOSZENIA – 13.11.2016 – XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą. Dla chętnych małżeństw sakramentalnych odbędzie się modlitwa o uzdrowienie małżeństwa i pogłębienie relacji w naszej kaplicy o godz. 16.00.
  2. Dziś przypada dzień jedności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek.
  3. Trwa nowenna przed Jubileuszowym Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, odmawiana codziennie wraz z modlitwą wypominkową o godz. 17.15. Przypominamy, że sam akt zostanie dokonany  w najbliższą sobotę w Łagiewnikach, zaś w naszej parafii w niedzielę. Młodzież może jeszcze zapisywać się na wyjazd organizowany przez KSM. Obrazki z modlitwą przygotowującą do intronizacji są do wzięcia ze stolików.
  4. W środę po wieczornej Mszy Św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. W piątek, 18 listopada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki KSM. W tym dniu Msza św. i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Do naszej parafii przybędzie kleryk, który odczyta list Rektora. Taca przeznaczona będzie w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium.
  7. W czwartek, 17 listopada spotkanie Komitetu Rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii św.
  8. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 13.11.2016