OGŁOSZENIA – 16.01.2016 – II Niedziela Zwykła

1. Dziś II Niedziela zwykła

2. Bóg zapłać za złożone ostatnio ofiary na potrzeby parafii (nowe konfesjonały). Zebraliśmy 2.575,50 zł, aktualnie uzbieraliśmy już 14.203,05 zł.

3. Siostry Magdalenki od Pokuty dziękują za ofiary na Ognisko Wychowawcze dla Dziewcząt w Lubaniu. Siostry zebrały: 3.321,50 zł.

4. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu spotkania dla zielonogórskiej młodzieży przed Światowymi Dniami Młodych. Szczególne podziękowania kierujemy względem Pań z Akcji Katolickiej (za pomoc w przygotowaniu sali), wszystkim którzy upiekli i przynieśli ciasta, scholii oraz Grupie Faustinium za intencje mszalną za młodych ludzi oraz wszystkim, który pomogli w organizacji.

5. Plan kolędy w tym tygodniu:

• Poniedziałek: os. Pomorskie 12, 14, 15A, ul. Sopocka
  • Wtorek: os. Pomorskie 10, 11
  • Środa: os. Pomorskie 1 A-D
  • Czwartek: os. Pomorskie 1 E, 2 A-B
  • Piątek: os. Pomorskie 2 C-E, 3 E
  • Sobota: os. Pomorskie 3 A-D, 4 E

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy w tygodniu od godz. 16:30, w sobotę od 10:00.

W czasie kolędy Msza święta odprawiana od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 zostaje przeniesiona na godz. 1500.

6. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan rozpoczyna się w poniedziałek.

7. XXX rocznica śmierci Sługi Bożego bp Wilhelma Pluty przypada w piątek. W tym dniu będziemy modlić się o beatyfikację oraz rozpoczniemy nowennę za wstawiennictwem Sługi Bożego bp. Wilhelma Pluty, modlić się będziemy nią po każdej Mszy św.

8. Ruch Rodzin Nazareńskich zaprasza na rekolekcje w dniach 28-31.I.2016 r., które odbędą się w Licheniu. Szczegółu na plakatach w gablocie.

9. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 10 I 2016                                                                                                 ks. Proboszcz Zbigniew Tartak