OGŁOSZENIA – 24.01.2016 – III Niedziela Zwykła

1. Dziś III Niedziela zwykła, dziś też kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Plan kolędy w tym tygodniu:
    Poniedziałek: os. Pomorskie 4 A-D, 5 Apteka
    Wtorek: os. Pomorskie 6, A-C, E
    Środa: os. os. Pomorskie 6 D, 7 A-C
    Czwartek: os. Pomorskie 7 D-E, Polanka+ uzupełniająca
    Wizytę duszpasterską rozpoczynamy w tygodniu od godz. 16:30, w sobotę od 10:00.
    W czasie kolędy Msza święta odprawiana od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00, zostaje przeniesiona na godz. 15:00.
  3. Osoby, które z różnych powodów nie mogły przyjąć Wizyty Duszpasterskiej mogą zgłaszać się na kolędę uzupełniającą, zapisy dokonujemy w zakrystii.
  4. Trwa nowenna z racji XXX rocznicy śmierci Sługi Bożego bp. Wilhelma Pluty. Po każdej Mszy św. modlimy się o beatyfikację i potrzebne łaski za wstawiennictwem Sługi Bożego bp. Wilhelma Pluty.
  5. Święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła przypada w poniedziałek.
  6. Nabożeństwo ekumeniczne pod hasłem „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana” z okazji zakończenia Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia br. o godz. 18:30 w kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.
  7. W przyszłą niedzielę możemy złożyć swój dar Grona Wspomagających Ubogich.
  8. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 24 I 2016                                                                                         ks. Proboszcz Zbigniew Tartak