– OGŁOSZENIA -25.09.2016 – XXVI Niedziela Zwykła

Zielona Góra 25.IX.2016 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj:
  • można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich;
  • Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna.
  1. W środę, 28 września ,,Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”                 w intencji prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i o pokój na Ukrainie. Koronkę poprzedzi adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.30, a później wspólne wyjście na osiedle.
  2. W czwartek, 29 września święto Świętych Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela.
  3. W piątek, 30 września:
  • Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.,                  o godz. 16.30 podczas której poświęcenie różańców, które zakupujemy we własnym zakresie;
  • po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  1. I sobota miesiąca:
  • w tym dniu parafie naszego dekanatu pielgrzymują do Sanktuarium w Rokitnie, gdzie prowadzą nabożeństwo I-sobotnie. Wyjazd autobusu o godz. 8.30. Koszt wyjazdu 20 zł, zapisy w zakrystii;
  • ks. Piotr odwiedzi swoich chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 9.00, również odwiedzi chorych ks. Proboszcza od godz. 11.00;
  • rozpoczynamy miesiąc październik, podczas którego nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie o godz. 17.30, zaś w niedzielę o godz. 18.00. Dla dzieci w środę i w piątek o godz.16.30.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 krótkie spotkanie dla ministrantów i ich rodziców w salce pod plebanią.
  2. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach dziennikarskich, których celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności medialnej i pomoc w zakresie podstawowego dziennikarstwa. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 8 października i 5 listopada w godz. 11.00-16.00 w Sali Sesyjnej Rady Miasta w zielonogórskim ratuszu. Zapraszamy, szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny, który jest z wartościowym filmem ,,Bóg nie umarł”.
  4. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.