OGŁOSZENIA – 26.06.2016 – XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii odprawiane są:

• w dni powszednie: po Mszy św.
  • w niedzielę: godz. 18:00.

3. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 3 lipca o godz. 19:30. Spotkania w ramach kursu będą codziennie do soboty o godz. 18:45.

4. Od 1. lipca będzie obowiązywał wakacyjny rozkład Mszy św.: w tygodniu Msza św. tylko wieczorna o godz. 18:00, w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz.12:30.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

• Godzina Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
  • Spowiedź św. pierwszopiątkowa od godz. 17:00 do Mszy św.
  • Nabożeństwo do Serca Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek przed Mszą św.
  • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Sera Maryi w sobotę o godz. 8:00
  • Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00 (ks. Michał odwiedzi chorych nie w tą, lecz w następną sobotę)

6. W ramach kampanii „KOCHAMY KAŻDE DZIECKO” Akcja Katolicka, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej i Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zapraszają na konferencję, która rozpocznie się jutro 27 czerwca o godz. 17:00 w Sali Dębowej Biblioteki im. C.K. Norwida w Zielonej Górze. Patronat nad spotkaniem objął bp Tadeusz Lityński.

7. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 19 VI 2016                                                                       ks. Proboszcz Zbigniew Tartak