– OGŁOSZENIA – 28.08.2016 – XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą.
  2. W czwartek  1 września o godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. W jej trakcie dokonamy poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.
  3. Od 1 września wznawiamy również Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 8.00; zaś od przyszłej niedzieli wznowiona zostanie Msza Święta o godzinie 12.30
  4.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:30.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 17:00 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00
  5. Jak co roku organizowana jest zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących: Z uśmiechem do szkoły. Parafialny Zespól Caritas prosi o przyłączenie się do zbiórki w naszym kościele. Dziś ostatni dzień, gdy można przynosić przybory szkolne do Kościoła. Wyprawki szkolne będą wydawane w dniu 29 sierpnia w godzinach 16.00-18.00 w Sali pod plebanią.
  6. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Dziś można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
  8. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie oraz Kościoła Domowego do Rokitna.
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 27.08.2016