1. Dziś V Niedziela zywkła.
  2. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  3. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej i starszej we wtorek o godz. 18:00. Msza Święta a po niej spotkanie w sali “Szukałem Was”.
  5. W Środę Popielcową Msze Św. odprawiane są w godz.: 9:00, 16:30, 18:00. W ten dzień wszystkich od 18 do 60 lat obowiązuje post ścisły (dwa posiłki po trochu, jeden do syta oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu). W środę Popielcową przeżywamy też dzień solidarności z kapłanami seniorami, taca w tym dniu przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.
  6. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
  • – Droga Krzyżowa dla dzieci – piątek 16:30
  • – Droga Krzyżowa dla wszystkich – piątek 17:30
  • – Gorzkie Żale – niedziela 17:30.

7. Wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego przypada w czwartek, z tej okazji zapraszamy na Mszę Św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9:00. Do sakramentu chorych mogą przystąpić osoby chore oraz w podeszłym wieku, będące jednoczesnie w stanie łaski uświęcającej. Pomóżmy chorym i starszym z naszych rodzin i sąsiedztwa w tym dniu uczestniczyć w wydarzeniach sakramentalnych.

8. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy Św.

9. Zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w piątek po Mszy Św.

10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00

11. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych (scholii) w sobotę o godz. 11:00

12. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do udziału w akcji “Twoja Jałmużna Wielkopostna”. Akcja polega na składaniu, przez okres Wielkiego Postu, ofiar pieniężnych do specjalnie przygotowanych tekturowych skarbonek. Skarbonkę można będzie zabrać ze sobą z kościoła już w Środę Popielcową. Uzbieraną jałmużnę należy przynieść w Niedzielę Palmową.

13. Za tydzień II niedziela miesiąca, taca przeznaczona na potrzeby parafii (nowe konfesjonały)

14. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela

Zielona Góra, 7 II 2016                                                            ks. Proboszcz Zbigniew Tartak